Eğer dalışın sizin için uygun bir aktivite olduğuna karar verdiyseniz, SSI’ın Devam Eden Eğitim programını keşfetmenizin zamanı gelmiş demektir.

Bir uzmanlık kursuna başlarsanız, hem becerilerinizi geliştirir hem de yeni şeyler öğrenirsiniz. Devam Eden Eğitim heyecan vericidir. Dalış hedefleriniz için kendinize uygun kişisel eğitim kombinasyonları oluşturun ve tecrübenizi artırın. Her bir Uzmanlık Programı sizi Mutlak Dalış Tecrübesi’ne bir adım daha yaklaştıracaktır. Amacımız sizleri önünüzde bekleyen maceralara hazırlamak, bu esnada da eğlenmenizi sağlamaktır! SSI Devam Eden Eğitim programı esnek, menü-tabanlı, iyi ayarlanmış ve ekonomik bir yaklaşım kullanır. SSI’da sadece sizi ilgilendiren Uzmanlık Programlarına katılabilirsiniz. Kendinden emin ve rahat bir dalıcı olarak eğitmeninizden bağımsız olarak dalabilir ve dalış keyfinizi artırabilirsiniz. Uzmanlık Programlarımızdan her biri Dalıcı Elması Metodolojisi üzerine oturtulmuştur. Bu da sizi yetkin bir dalıcı haline getirecek uygun bilgi, beceri, ekipman ve tecrübe anlamına gelir.

Belli bir sayıda SSI Uzmanlıkları alırsanız ve dalışlara devam ederseniz, daha yüksek seviyeli dalıcı seviyelerine sahip olursunuz. SSI seviyeleri dalış endüstrisindeki eğitim ve tecrübeyi harmanlayabilen yegâne sistemdir.

Ne kadar ilerleyeceğiniz size kamıştır. İşin güzel tarafı SSI’ın sizi tanıma ve taltif etmesi ücretsizdir. Uzmanlık Programlarınızı tamamlayın, SSI Uzmanlık sertifikalarınızı alın. Uzman Dalıcı, Advanced Open Water Diver ve Master Diver kartlarınız ücretsiz olarak gelecektir. SSI sertifikaları uluslararası kabul görür ve dalış tecrübesi imkanlarınız sınırsız hale gelir.

Eğlence burada da bitmiyor! Biraz daha fazla eğitimle, daha da ileri gidebilir ve bir Dalış Profesyoneli olabilirsiniz. Dalış aşkınızı başkalarıyla paylaşabildiğinizi düşünün!

Katılabileceğiniz Dalış Profesyoneli programlarını inceleyin. Dalış maceranızda sonraki seviyeye geçme şansını yakalayın. SSI size yol arkadaşı olacaktır.

İLERİ SEVİYE EĞİTİMLER

  • ADVENCED ADVENTUR DIVER
  • SPECIAL DIVER
  • ADWENCED OPEN WATER DIVER
  • RESCUE DIVER
  • MASTER DIVER

İLERİ SEVİYE EĞİTİM SERTİFİKALARI